Super brigáda na zajímavém místě-Letiště Václava Havla

Jana Kašpara, Praha 6, Česko

Popis pozice

Zbystřete své zraky! Nabízíme Vám brigádu na nejvýznamnějším mezinárodním letišti v České republice, kterou si nemůžete nechat ujít. Obsazujeme pozici manipulačního dělníka za velmi lákavé finanční ohodnocení. Brigáda je vhodná především pro studenty a pro ty, kteří si chtějí hezky přivydělat. Ve Vašich rukou bude výběr směn i dnů, které budete chtít chodit do práce.

Náplň práce:
  • nakládání a vykládání zavazadel, zboží a poštovních zásilek
  • přeprava zavazadel do příletové haly letiště

Požadujeme od Vás:
  • skvělou fyzičku (tahání těžkých břemen)
  • věk 18+
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme Vám:
  • motivační mzdu 165,- Kč/hod
  • smlouvu na DPČ (dlouhodobá brigáda)
  • plánování směn dle Vašich časových možností
  • 2 – 4 hodinové směny (Po – Ne)
  • kvalitní zaškolení

Zaujala Vás pozice? Zašlete mi svůj životopis na: [email protected] budu Vás co nejdříve kontaktovat.

Těšíme se na Vás ☺

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3606373  Datum zveřejnění: 22.2.2019