Asistent/ka obchodního oddělení - Fakturant/ka

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Fakturace (příjem/výdej, zpracování podkladů apod.)
- Administrativní podporu technického oddělení (7-9 lidí)
- Objednávky materiálu (napr. kancelářské potřeby)
- Zpracování podkladů pro výběrové řízení
- Zajišťování služeb logistiky (logistika produktů od výrobce k zákazníkovi - její objednaní, sledování, komunikace se zákazníkem o obchodníkem)
- Komunikace se zahraničními partnery

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti se zázemím rodinné firmy
- Nestereotypní práce v mladém kolektivu
- Odpovídající platové ohodnocení
- Odborná školení
- Využívání anglického jazyka
- Zaměstnanecké benefity (např. stravenky, 13. plat, roční bonusy, dodatečná dovolená, pojištění, příspěvek na vzdělání atd.)

Informace o náboru

Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis na [email protected]

Budeme se těšit!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.5.2019 (zbývá ještě 42 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výhradní dodavatel zkušební techniky v České republice a na Slovensku.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- AJ na dobré komunikační úrovni (slovem í písmem)
- Zkušenosti z oblasti administrativy
- Zkušenost s fakturací
- ŘP sk. B
- MS Office na pokročilé úrovni (Word, Excel, Powerpoint)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3608462   Datum zveřejnění: 27.3.2019