Správce IT - Přerov

Přerov, Česko

Popis pozice

Pro globální firmu se zastoupením po celém světě hledáme Správce IT pro provoz v Přerově.

Máte IT vzdělání a zkušenosti na podobné pozici alespoň dva roky?

Nedělá Vám problém komunikace v angličtině?

Tak to se budu těšit na Váš životopis v češtině i angličtině s fotkou!

Hlavní náplní práce je péče o 130+ uživatelů společně v kooperaci s přímým nadřízeným. To zahrnuje instalaci počítačů, softwaru, mobilů a periferií v souladu s firemními standardy.

Budete také zodpovědní za správu, nákup a odepisování techniky a za řešení ticketů/problémů koncových uživatelů na denní bázi.

A také budete spolupracovat s IT týmy z ostatních poboček na zefektivňování celého procesu IT podpory a na řešení složitějších problémů.

Profil kandidáta

Vhodný kandidát má vzdělání v IT oblasti (nebo doložitelnou praxi v oboru) a alespoň dva roky zkušeností na podobné pozici. Hledáme týmového, komunikativního hráče, který umí ochotně poradit a vyřešit problém koncového uživatele rychle a efektivně. Důležitá je také komunikativní znalost angličtiny a znalost dalšího jazyka je velkou výhodou. Zkušenosti s projektovým managementem jsou také výhodou.

Nabízíme

Za svou práci obdržíte nadstandartní mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, 5 sick-days a další benefity, které se Vám budou zamlouvat!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3609371  Datum zveřejnění: 27.2.2019