Teamleader ve výrobě!

Popis pozice

Pro našeho klienta, nadnárodní firmu se slévárenským provozem na Přerovsku hledáme nového kolegu na pozici Teamleadera.

Pokud máte alespoň střední vzdělání v metalurgii či strojírenství, prokazatelné zkušenosti na podobné pozici ve strojírenství, metalurgii či v automotive a máte zkušenosti s vedením lidí, tak se těším na Vaše CV!

Hledáme kandidáta, který bude zodpovědný za vedení dvou provozů ve slévárně se třemi přímými podřízenými a celkovou zodpovědností za 80 pracovníků. Budete zodpovídat za BOZP, organizaci a efektivitu práce, dodržování principů štíhlé výroby a za plnění výrobních plánů. Budete také spolupracovat na plánování výroby a na zavádění nových technologických postupů.

Profil kandidáta

Ideální kandidát by měl mít alespoň středoškolské vzdělání z oboru metalurgie či strojírenství a zkušenosti na podobné pozici ze slévárenství, výroby kovů, strojírenství či automotive. Hledáme týmového, komunikativního hráče, který má chuť se dále vzdělávat, přinášet do výroby inovace a který má zkušenosti s vedením podřízených. Velkou výhodou bude znalost angličtiny!

Nabízíme

Kromě zajímavé mzdy dostanete také týden dovolené navíc, týden sick-days a další benefity!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Adam Pastyřík
Na Florenci 2116/15
110 00 Olomouc
Česká republika
ID: 3609541   Datum zveřejnění: 27.2.2019