Písek. Operátor výroby (m/ž) kmenový zaměstnanec od 18900 Kč/měs.

Písek, Česko

Popis pozice

Pro výrobní společnost v Písku hledáme novou posilu na pozici OPERÁTOR VÝROBY přímo do kmenového stavu. Práce je vhodná pro muže i ženy. Všichni mají možnost nezávazné prohlídky pracoviště.

Místo výkonu práce: Písek
3 směny nebo nepřetržitý provoz

Nástup možný ihned nebo po předchozí domluvě

Náplň práce:
  • výroba, kompletace a následná kontrola vyrobených dílů

Požadujeme
  • ochotu pracovat na směny
  • spolehlivost

Nabízíme
  • přímo kmenové zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • základní nástupní mzdu od 16.300 Kč/měs + měsíční odměny
  • příplatky za odpolední, noční, víkendy, přesčasy
  • náborový příspěvek
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • roční a měsíční odměny
  • dopravné až 2500 Kč/měs.
  • pracovní oděv
  • dovolená navíc (po odpracování 1 roku 25 dní)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3611142  Datum zveřejnění: 28.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19000 - 24000 Kč/měs.