Písek. Skladník praxí i bez průkazu na VZV. Kmenový pracovník. Od 22.000 Kč/měs.

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Písek, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
22000 - 26000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní společnost v Písku hledáme novou posilu na pozici OPERÁTOR LOGISTIKY / SKLADNÍK přímo do kmenového stavu. Práce je vhodná pro muže i ženy, kteří mají zkušenosti s obsluhou VZV nebo prací ve skladu / v logistice. Všichni mají možnost nezávazné prohlídky pracoviště.

Místo výkonu práce: Písek
3 směny nebo nepřetržitý provoz

Nástup možný ihned nebo po předchozí domluvě

Náplň práce:
- zajištění materiálu do výroby
- nakládka / vykládka kamionů
- práce v programu SAP
- obsluha VZV / Vláčku / El. paletového vozíku

Požadujeme
- ochotu pracovat na směny
- spolehlivost
- praxi s obsluhou VZV / vláčku, průkaz na VZV výhodou
- zkušenosti s programem SAP výhodou

Nabízíme
- přímo kmenové zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- základní nástupní mzdu od 19800 Kč/měs + měsíční odměny
- zajištění průkazu na VZV
- příplatky za odpolední, noční, víkendy, přesčasy
- náborový příspěvek
- dotované stravování v závodní jídelně
- roční a měsíční odměny
- dopravné až 2500 Kč/měs.
- pracovní oděv
- dovolená navíc (po odpracování 1 roku 25 dní)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost se sídlem v Písku

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek

Kontakt

ID: 3611149   Datum zveřejnění: 28.2.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22000 - 26000 Kč/měs.