Fleet Expert – ZČ

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajišťuje preventivní sledování (inspekci) vozidel podle periodicity definované v zákoně o silničních smlouvách a zemích nebo specifikacích smluv
- plánuje a provádí potřebné operace pro maximalizaci životnosti pneumatik
- zabezpečuje služby zařízení, nástroje a prostory
- v případě subdodavatelských služeb přidělí práci, která má být provedena, ověří řádné provedení a ověří platbu
- připomíná a zajišťuje validaci provozních dokumentů ze strany zákazníka
- zajišťuje fakturaci poškozených položek
- informuje svého manažera o jakýchkoli změnách v organizaci zákazníka (podmínky použití, typ práce, nový partner, veškeré informace týkající se zákazníka)
- lokalita: západní Čechy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci pro jedničku na trhu v oblasti pneu a pevné zázemí společnosti
- adekvátní platové ohodnocení + prémie
- firemní auto, notebook, mobil
- specializované kariérové manažery
- individuální vzdělávací program

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro jedničku na trhu v oblasti pneumatik hledáme Fleet Experta, který se postará o to, aby jejich pneu u firemních klientů byla vždy v prvotřídním stavu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání technického směru, automotive velkou výhodou
- znalost angličtiny – školení probíhají v AJ
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- dobré technické dovednosti, analytické myšlení, dobrá organizace, odpovědnost
orientace na zákazníka, schopnost řešit problémy, týmový duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Iveta Münsterová
Tel.: +420731412541
E-mail: poslat životopis
ID: 3614967   Datum zveřejnění: 6.3.2019