Skvělá práce v pražském call centru - 200 Kč/h

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kolbenova, Praha 9-Vysočany, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
11.3.2019
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
304000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidej se do týmu spokojených zaměstnanců společnosti, která je jedničkou na trhu v oblasti energií. Tvým úkolem bude telefonická podpora naší společnosti, poradenství a prodej, každodenní kontakt se zákazníkem nebo sjednávání schůzek našim poradcům.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Fixní mzda 200 Kč/h
• HPP (30-35 hodin/týden) nebo dlouhodobou brigádu DPP, DPČ (min. 20 hodin/týdně)
• Možnost plánování směn (Po-Čt 8:30 – 19:30, Pá 8:30-17:00, So 10:00-17:00)
• Týden dovolené navíc
• Obědy na pracovišti zdarma
• Nápoje po celý den zdarma
• Zaměstnanecký tarif na elektřinu a plyn
• Plně hrazené kurzy angličtiny s rodilým mluvčím zaměstnavatelem
• Bezbariérové pracoviště u metra B Kolbenova

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Stát se členem našeho týmu má šanci každý, kdo je komunikativní a mluví česky nebo slovensky na úrovni rodilého mluvčího. Rádi přivítáme i maminky/tatínky na rodičovské dovolené, důchodce, absolventy bez praxe nebo osoby na invalidním vozíku.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3615912   Datum zveřejnění: 7.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   304000