Technik automatizace

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Nový Bydžov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás automatizace? Máte platnou vyhlášku č. 50 §6? Toužíte po změně či odpovídajícím mzdovém ohodnocení?

Tak to tu máme nabídku přímo pro Vás!

Dobrá dostupnost z Chlumce nad Cidlinou, Poděbrad a dokonce i z Hradce Králové.

Co u nás budete dělat?
Vaše práce bude zaměřená na hledání a realizaci řešení
Číst ve výkresové dokumentaci
Budete se zabývat pneumatickými systémy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídneme Vám:
Nadstandardní mzdové ohodnocení
Skvělé příplatky za přesčasy
Týden dovolené navíc
Důkladné zaškolení a vzdělávání v oboru automatizace
Přátelská firemní kultura
Otevřené jednání
Stravenky

Informace o náboru

Požadujeme:
Elektrotechnické vzdělání, vyhl. Č. 50 §6
Všeobecnou znalost automatických systémů
Praxe je pro nás jistou výhodou
Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náš klient působí v oblasti automotive. Zaměřuje se na výrobky z pryže.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
17. listopadu 389
530 02 Pardubice
ID: 3616192   Datum zveřejnění: 7.3.2019