Letiště Praha hledá Informačního asistenta

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jana Kašpara, Praha 6, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.4.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nově obsazujeme pozici Informačního asistenta. Skvělá příležitost pro ty z vás, kteří mají organizační dovednosti a rádi komunikují s lidmi. Přidejte se do našeho týmu spokojených zaměstnanců a pracujte v mezinárodním prostředí na Letišti Václava Havla v Praze.

Náplní práce je:
Aktivní navazování kontaktu s cestujícími, poskytovat jim informace a rady (převážně v cizím jazyce.) Dále pak řídíte provoz v terminálech a usměrňujete fronty cestujících.

Požadujeme od Vás:
- věk 18+
- čistý trestní rejstřík
- angličtinu na pokročilé úrovni (nejlépe C1)

Za Vaši práci Vám nabízíme:
- hodinovou mzdu 120,- Kč
- flexibilní brigádu, jelikož výběr dnů i směn je ponechán čistě na Vás (směny v délce 6–12 hodin)

Zaujala Vás pozice? Zašlete mi svůj životopis na: [email protected] nebo stačí kliknout na tlačítko níže.

Budu Vás co nejdříve kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Vašíčková
E-mail: poslat životopis
ID: 3616979   Datum zveřejnění: 8.3.2019