Hledáme programátora webových aplikací!

Prostějov, Česko

Popis pozice

Pro stabilní SW společnost, která na českém trhu působí více než dvě dekády, hledáme nového seniorního kolegu na pozici „Programátor webových aplikací“.
Umíte programovat v JS nebo Java?
Nemáte problém s denní komunikací v angličtině?
Pak se budu těšit na Vaše CV!

Na této pozici se budete zabývat vývojem Java webové aplikace a je důležité umět analyzovat požadavky kolegů a klientů. Budete využívat i další technologie a jazyky jako JS, HTML, CSS, SQL, SmartClient nebo Hibernate.

Profil kandidáta

Od nového kolegy očekáváme alespoň SŠ vzdělání (ideálně obor IT/IS), všeobecný přehled o IT a znalost a zkušenosti s programováním v JS nebo Java. Nezbytná je také komunikativní angličtina pro komunikaci uvnitř týmu.

Nabízíme

Za svou práci dostanete velmi zajímavou mzdu, týden dovolené navíc (s možností navýšení o další týden), 13. plat, sickdasys, možnost dalšího školení a vzdělávání se, pomoc s případnou relokací a další benefity!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3617211  Datum zveřejnění: 9.4.2019