Pojď s námi vyrábět autorádia a příjemně si vydělat

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
18 000 - 22 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přemýšlíš, jak správně nakopnout svou kariéru nebo proste jen hledáš novou výzvu? Tak nám pošli svůj životopis! S práci u nás získáš super partu nových kolegů a výdělek po zkušební době 22 000 Kč.

Naplní tvé práce bude montáž a kompletace autorádií.

To znamená osazování plošných spojů a pájení. Ničeho se ale nemusíš bát, na vše tě řádně zaškolíme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za to si zasloužis náležitě odměnit:

- hned po nástupu si můžeš s bonusy přijít na 18 000 Kč. Po zkušební době tvůj měsíční výdělek s bonusy dosáhne na 22 000 Kč. A to se vyplatí!:-)
- sídlíme v nové čisté hale, takže pracovní prostředí Ti budou kamarádi závidět, navíc se k nám dostaneš pohodlně pomocí MHD
- díky týdnu dovolené navíc získáš více času na relax a odpočinek
- ušetříš i díky dotovanému závodnímu stravování. A navíc si pochutnáš!
- využít můžeš též možnost pravidelných záloh pro případ nečekaných výdajů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Předešlá zkušenost není nutná!

Pro začátek nám bude stačit tvoje pečlivost, cit pro detail a ochota pracovat ve třísměnném provozu.
Nastoupit můžeš v podstatě ihned! Stačí, abys ještě dnes poslal svůj životopis na [email protected] nebo zavolej na 226257596. Když budeš mít cestu kolem, můžeš se zastavit na naší pobočce na adrese 17. listopadu 389 v Pardubicích.

Těšíme se na spolupráci!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Jiří Havránek
Tel.: +420226257585
E-mail: poslat životopis
ID: 3618330   Datum zveřejnění: 11.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18 000 - 22 000