Přijďte si k nám vydělat 26.300 - 29.400 za měsíc! (operátor ve výrobě)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
11.3.2019
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
26300 - 29400

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká práce na Vás čeká?

Vaší náplní práce bude obsluha řasnících strojů a jednoduchá manuální práce u pásu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to u nás dostanete?

Máme pro Vás připravenou nadstandardní mzdu 26 300 – 29 400 Kč za měsíc + možné příplatky za přesčasy. Dále na Vás čeká řada benefitů jako: týden dovolené navíc, dotované stravování, měsíční a půlroční odměna za výkon, nápoje a ovoce na pracovišti zdarma, očkování proti chřipce a mnoho dalších.

Informace o náboru

Přijmeme nové kolegy/ně do našeho přátelského týmu operátorů do výroby, ve stabilní a významné společnosti v centru Českých Budějovic.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.4.2019 (zbývá ještě 35 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Klient se zaměřením na potravinářský a především masný průmysl.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Potravinářský průmysl

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké máme požadavky?

Požadujeme věk 18+, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu na 12-ti hodinové směny - krátký a dlouhý týden (ranní a noční směny).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3618472   Datum zveřejnění: 11.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   26300 - 29400