Operátor výroby v Jihlavě s ubytováním zdarma

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
22.000-30.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je klasická montážní práce (kompletace světlometů/LED modulů). Jedná se o práci na lince, kdy manipulujete a začišťujete plastové výlisky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

V první řadě, co každý rád uslyší a co Vás jistě mile potěší, je výdělek až 30.000Kč. Nástupní mzda je 24.000Kč. Dále Vám dáme 13. mzdu a získáte i řadu benefitů, jako např. ubytování zdarma, příspěvek na dopravu, dotované závodní stravování, 5 týdnů dovolené, masáže zdarma, příspěvek na penzijní připojištění.

Informace o náboru

A navíc perlička na konec – získáte u nás náborový příspěvek ve výši 7.500 Kč do systému Cafeterie.
Pracujte na místě, kde si váží svých zaměstnanců a kde je Vám umožněn profesní růst a možnost rozvoje.
Kontaktovat nás můžete e-mailem na: [email protected], odpovědním formulářem nebo telefonicky +420 561 207 802.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pracuj pro jednu z předních společností, která vyrábí nejmodernější přední světlomety pro různé typy aut. Obsazujeme pracovní pozici operátora výroby v Jihlavě, a to za nadstandardních mzdových podmínek s řadou bohatých benefitů. Jsme dynamická mezinárodní společnost, která si váží svých zaměstnanců a nabízí příjemné pracovní prostředí, ve kterém budete pracovat s radostí a také za ni budete náležitě odměněni!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Práce je vhodná jak pro muže, tak i ženy – rádi mezi sebe přijmeme nové kolegy, kteří se práce nebojí, udržují dobrou náladu na pracovišti a jsou ochotni docházet na třísměnný provoz. Praxe ve výrobě pro Vás bude výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristýna Hrdinová
Tel.: +420561207802
E-mail: poslat životopis
ID: 3619008   Datum zveřejnění: 12.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22.000-30.000