Vedoucí výroby

Benešov u Prahy, Česko

Popis pozice

Do našeho skvělého a stabilního týmu do Poříčí nad Sázavou sháníme kolegu na pozici Vedoucí výroby. Pokud chcete mít odpovědnost za plynulý chod svěřeného úseku, vyznáte se ve vedení týmu, máte zálibu v mechanice a je Vám blízko výroba, tak jste náš člověk!

Náplní práce bude personální agenda Vašeho týmu – plánování dovolených a směn, fungování týmu, jeho rozvoj a reportování nadřízeným. Měl/a byste mít minimálně 2 roky praxe, zkušenost s vedením lidí a chuť zlepšovat výkon týmu ve výrobě. Budete také dohlížet na plnění výrobních objednávek z hlediska nastavených termínů a kvality.

Profil kandidáta

• Minimálně středoškolské vzdělaní
• Relevantní zkušenosti z výrobní oblasti několik let
• Technické znalosti a dovednosti
• Praxe v oblasti vedení lidí
• Schopnost rozumět si a jednat s lidmi
• Mírně pokročilá znalost AJ a chuť si ji zdokonalovat.
• Ochota a možnost pracovat na nepřetržitém směnném provozu – 14 dní v měsíci na 12 hodinové směny denní x noční.

Nabízíme

O své zaměstnance se staráme!

Za vaši dobře odvedenou práci nabízíme mzdové ohodnocení 40.000 Kč - 50.000 Kč, a to není vše! Máme pro vás řadu benefitů. Do práce Vás rádi odvezeme z těchto lokalit:

• Vlašim,

• Týnec n. Sázavou,

• Votice,

• Sedlčany

Čeká na Vás systém kafeterie, kde si můžete vyzvednout i lístky do kina, příspěvek na životní a penzijní pojištění, zavodní stravování. nebo kurzy anglického jazyka.

Chcete se tedy podílet? Tak neváhejte a zasílejte své životopisy na emailovou adresu [email protected], nebo volejte na číslo 226 254 954.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3622163  Datum zveřejnění: 15.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 50 000Kč