Protivín. Dělník v dřevovýrobě. 2 směny. Od 20.000 Kč/měs.

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Protivín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
19000-25000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní společnost v Protivíně hledáme nové pracovníky, PŘÍMO DO KMENOVÉHO STAVU, do dřevovýroby. Práce je vhodná především pro muže, vyučení v oboru truhlář výhodou, ne podmínkou. Před nástupem je možnost prohlídky pracoviště. Vhodné i pro absolventy bez praxe - zaučíme !!

Místo výkonu práce: Protivín
Nástup ihned
Pouze 2 směny (ranní / odpolední)

Popis pozice:
- obsluha linky na výrobu palet
- obsluha linky na výrobu řeziva a jakostní třídění kulatiny
- nastavení linky

Požadujeme:
- spolehlivost, velmi dobrou docházku a především chuť pracovat !!!
- manuální zručnost
- vyučení v oboru truhlář velkou výhodou
- znalost práce na PC

Nabízíme:
- zajímavé a motivační platové ohodnocení (průměrná měsíční mzda u nekvalifikovaných dělníků 19 - 22.000 Kč/měs.)
- po zaučení možnost karierního i platového postupu na operátor / obsluhu pily - průměrná měsíční mzda 20 - 25.000 Kč/měs.)
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- výhodné mobilní tarify
- příspěvek na penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba dřeva

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek

Kontakt

ID: 3622326   Datum zveřejnění: 15.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   19000-25000 Kč/měs.