Protivín. Elektrikář 2. směny. 25000 Kč/měs.

Protivín, Česko

Popis pozice

Pro dřevařskou výrobu v Protivíně hledáme nové kolegy - KMENOVÉ ZAMĚSTNANCE - na pozici ELEKTRIKÁŘ. Pouze 2 směny. VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY V OBORU ELEKTRO.

NÁSTUP IHNED
2 SMĚNY (Ranní - odpolední)
Místo výkonu práce: Protivín

Popis pozice:
  • údržba dřevařských automatických linek
  • provádění oprav a úprav strojů a strojního zařízení
  • snižování výskytu poruch

Požadujeme:
  • vzdělání SOU / SŠ v oboru elektro
  • praxe výhodou, pokud ne, rádi zaučíme
  • vyhláška č. 50/78 Sb.
  • orientace v elektrodokumentaci
  • časová flexibilita
  • spolehlivost, manuální zručnost, práce v týmu

Nabízíme:
  • měsíční mzdu 18 - 25.000 Kč/měs. s ohledem na předchozí zkušenosti a praxi
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další firemní benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3622427  Datum zveřejnění: 15.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19000 - 25000 Kč/měs.