Specialista BOZP a PO

Ostrava, Česko

Popis pozice

Pro českou strojírenskou firmu v Ostravě hledám kandidáty s VŠ vzděláním se zaměřením na bezpečnostní inženýrství a požární ochranu, praxe v oboru je výhodou!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zpracování opatření a návrhů v oblasti BOZP a PO dle platné legislativy
  • Zpracování a aktualizace platné dokumentace v BOZP a PO
  • Provádění preventivních prohlídek z pohledu prevence rizik na jednotlivých pracovištích společností
  • Aktivní účast na přejímkách nových technologických celků
  • Provádění vyšetřování zdrojů a příčin pracovních úrazů a vedení jejich evidence
  • Provádění vstupních školení zaměstnanců v BOZP a PO
  • Zastupování společnosti v jednání se státními úřady a organizacemi

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání – zaměření na bezpečnostní inženýrství a požární ochranu
  • Praxe z obdobné pozice – výhodou
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v prevenci rizik (BOZP) dle zák. č. 309/2006 Sb.
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v PO dle zák. č. 133/1985 Sb.
  • Zodpovědnost, iniciativní přístup, samostatnost

Nabízíme

Společnost nabízí:

  • Profesní a osobnostní rozvoj
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3624772  Datum zveřejnění: 19.3.2019