Olomouc– Manažer výroby

Olomouc, Česko

Popis pozice

Hledáte novou práci a máte zkušenosti s vedením výroby? Pro zavedenou a stabilní společnost v Olomouci hledáme nového kolegu na pozici Manažera kvality. Máte alespoň středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru a alespoň 3 roky praxe? Angličtina není problém?

Tak to hledáme třeba právě Vás!

POPIS POZICE
Na své nové pozici budete zodpovídat za:
  • vedení týmu přibližně 30 operátorů
  • definici a kontrolu dodržování výrobního plánu
  • zlepšování výrobních procesů a zvyšování kvality
  • investice ve výrobě (spoluúčast)
  • kontrolu dodržování příslušných směrnic a systémů (ISO, LEAN, OEE atp.)

Profil kandidáta

Správný kandidát má:
  • alespoň SŠ vzdělání ve strojírenství nebo VŠ vzdělání v organizaci výroby, mechaniky apod.
  • alespoň 3 roku zkušeností na vedoucí pozici a manažerské zkušenosti (ideálně výroba plastů)
  • znalost CAD softwaru
  • angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme

Za svou práci dostanete odpovídající odměnu, smlouvu na dobu neurčitou, týden dovolené navíc, pružnou pracovní dobu a například také stravenky. Společnost bude dbát i na vaše další vzdělávání a proto se můžete těšit i na různé kurzy a školení. A v neposlední řadě můžete kariérně růst společně se společností, která ocení loajalitu a zápal pro věc!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3627480  Datum zveřejnění: 22.3.2019