Key account manager - elektronické prvky (Ref. č.: 004IW)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
1.5.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• péče o stávající klienty
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• tvorba obchodních nabídek
• pravidelný reporting

Informace o mzde

fixní plat 2000 € + kvartální bonusy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• atraktivní platové ohodnocení - fixní plat 2000 € + kvartální bonusy
• zázemí úspěšné obchodní společnosti
• rozmanitou práci na kontrakt v oblasti technického prodeje
• firemní benefity
• nástup možný ihned
• lokalita - ČR

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis v AJ na email [email protected]
Případně mne kontaktujte na telefonu 731 637 828.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.manpower.cz.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.6.2019 (zbývá ještě 40 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti elektroniky

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• min. komunikativní znalost angličtiny
• zkušenosti v oblasti technického prodeje - ideálně elektronických produktů, součástek či příbuzných oborů
• samostatnost, flexibilita a ochota
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Experis, ManpowerGroup
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Iva Wojnarová
Tel.: +420731637828
E-mail: poslat životopis
ID: 3629292   Datum zveřejnění: 26.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   fixní plat 2000 € + kvartální bonusy