Senior-junior konstruktér ve strojírenství

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se KONSTRUKTÉR STROJŮ a ZAŘÍZENÍ ! VHODNÉ i PRO STUDENTY NA ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK !

BAVÍ VÁS práce s výkresovou dokumentací? Máte vzdělání nebo se vzděláváte v oboru strojírenství? Umíte komunikovat v angličtině? Potom čtěte dále..

Na čem budete pracovat ?
⦁ Zpracovávat výrobní výkresovou dokumentaci dle požadavků zákazníka (z návrhových výkresů či 3D modelů), používat základní strojařské výpočty
⦁ Navrhovat a vytvářet výkresovou dokumentaci pro strojní skupiny
⦁ Provádět kontrolu výkresové dokumentace

Co bude zajímavé ?
Cestování do zahraničních poboček společnosti a na stavby, kde se můžete naučit mnoho nového a nesedět jen v kanceláři.

Co očekáváme, že umíte ?
⦁ Máte SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
⦁ Baví Vás práce s výresovou dokumentací a ovládáte AutoCad, znáte SolidEdge nebo NX či jiný 3D CAD systém a máte uživatelskou znalost MS Office
⦁ Komunikujete v angličtině
⦁ Jste flexibilní a samostatný, se zodpovědným přístupem k práci, ochotný pracovat v zahraničí
⦁ Jste řidič -skupina B
⦁ Vítáme zkušenosti s navrhováním a z výroby a montáže hutních zařízení
⦁ Znalost německého jazyka výhodou

Informace o mzde

13. plat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
⦁ týden dovolné navíc
⦁ příspěvek na volnočasové aktivity včetně jazykových kurzů
⦁ proplácení prvních tří dnů nemoci
⦁ příspěvek na penzijní a/nebo životní pojištění
⦁ příspěvek na stravování-stravenky

Informace o náboru

Pozice vhodná i pro kandidáty bez VŠ s praxí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáme kandidáta pro společnost zajištující technologické celky pro firmy.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

AutoCAD - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Experis
Smetanovo náměstí 328/1
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jana Kořenková
Tel.: +420703865274
E-mail: poslat životopis
ID: 3631928   Datum zveřejnění: 29.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   13. plat