CNC obráběči pozor! Hledáme právě Vás!

Plzeň, Česko

Popis pozice

Hledáme kvalifikované a spolehlivé kolegy na pozice obráběče CNC.

Profil kandidáta

Víte, že jste nedostatkovým zbožím na trhu práce? Vaší velkou je Vaše odbornost, Vaše zkušenosti a praxe v tomto neustále se rozvíjejícím odvětví.

Nalezneme lepší uplatnění pro Ty z  Vás, kteří mají:
– zkušenosti s  ručním, třískovým, elektrojiskrovým obráběním.
– zkušenost s řezáním laserem či v chemickém obrábění

Nabízíme

Nabízíme rozsáhlý výběr obráběčských pozic s atraktivním finančním ohodnocením. Řekněte nám, kolik byste si rád vydělal, a my Vám pomůžeme najít zaměstnavatele, který Vaše zkušenosti a kvality ocení!

Máte zájem? Kontaktujte nás na tel. kontaktovat telefonicky, či nám zašlete svůj životopis na e-mail poslat email nebo stiskněte tlačítko odpovědět.

Těšíme se na spolupráci!

DATUM NÁSTUPU: Dle domluvy
MZDA: Dle domluvy
POČET MÍST: 10 - 15
ÚVAZEK: Plný
MIN. VZDĚLÁNÍ: Vyučen

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3638948  Datum zveřejnění: 30.5.2019