Product manager - elektrotechnika (nástup možný ihned!)

Karlín, Praha 8, Česko

Popis pozice

* Příprava strategie, jak posílit pozici společnosti v oblasti malého a velkého jištění a její realizace
* Komunikace s centrálou společnosti, spolupráce na vývoji a uvedení nových produktů
* Úzká spolupráce s obchodním týmem při uvádění nových produktů, společná práce na významných projektech
* Návštěvy obchodních partnerů

Profil kandidáta

* SŠ/VŠ vzdělání - elektrotechnika
* Předchozí zkušenost s produktovým managementem nebo obchodem v oblasti elektrotechniky (velkou výhodou NN)
* Min. komunikativní znalost AJ
* Uživatelská znalost MS Office, znalost CAD výhodou
* ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

* Atraktivní finanční ohodnocení
* Pestrá škála firemních benefitů - bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, dovolená více než 5 týdnů
* Smlouva na dobu neurčitou
* Moderní a přátelské prostředí, skvělý tým
* Práce na HPP, nástup možný ihned případně dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420731637828
ID: 3639147  Datum zveřejnění: 8.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 45 000 Kč/měsíc35.000 - 45.000 + bonusy