Specialista servisu zákazníkům (nejedná se o call Centrum)

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

BAVÍ VÁS zajištění dodávek zboží? Máte prozákaznický přístup, zkušenosti s dodávkami zboží a plánováním výroby? Komunikativní angličtinu? Potom čtěte dále..
Přední světová společnost s dlouholetou tradicí působící na mezinárodním trhu hledá specialistu zákaznického servisu! Staňte se součástí týmu, který pracuje pro známé značky po celém světě!
Na čem budete pracovat ?
..Provádět realizaci dodávek zboží zákazníkovi
..Připravovat logistické plány a plánovat zásoby finálních výrobků dle potřeb zákazníka
..Spravovat zákaznický portál, pracovat v SAPu
..Podílet se na plnění stanovených cílů a řešit vzniklé nesrovnalosti

Co bude zajímavé ?
Pracovat pro špičkovou mezinárodní společnost nabízející nejlepší technické vybavení.

Co očekáváme, že umíte ?
..Máte SŠ vzdělání s maturitou
..Baví Vás práce se zákazníky a máte zkušenost s plánováním výroby
..Angličtinu máte na komunikativní úrovni - slovem i písmem
..Velmi dobrou znalost MS Office, SAP výhodou
..Skvělé analytické, organizační a komunikační schopnosti
..Výhodou je předchozí práce v automobilovém odvětví

Profil kandidáta

Komunikativní, samostatný, flexibilní.

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
..Velmi dobrý systém benefitů (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
..Motivační mzdu
..Možnost kariérního a odborného růstu

Místo pracoviště: MS kraj, ne Ostravsko
Nástup: dohodou

Zaujala Vás nabízená pozice? Máte zájem o více informací? Zašlete nám svůj životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Bc. Jana Kořenková
+420703865274
ID: 3640025  Datum zveřejnění: 9.4.2019