Skladník/ice bez nočních směn, volné víkendy!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kolín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledám šikovné muže či ženy pro práci ve skladu! Dvousměnný provoz (ranní/odpolední), fyzicky nenáročná práce, klidné a čisté prostředí – nejedná se o automotive! Pracovní smlouva přímo u zaměstnavatele včetně všech zaměstnaneckých benefitů!!!

Vaší náplní práce bude:

- vychystání materiálu ze skladových regálů
- kompletace a balení zakázek
- práce se scannerem, čtečkou, jednoduchá obsluha PC

Požadujeme:

- ochotu pracovat na 2 směny
- spolehlivost a pečlivost
- chuť k práci a zdravý selský rozum
... vše ostatní se u nás naučíte

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání u společnosti s téměř nulovou fluktuací zaměstnanců
- příplatek za odpolední směny
- prémie za odvedenou práci
- příspěvek na stravování, penzijní připojištění, dojíždění…

Místo výkonu práce: Kolín
Nástup možný ihned!

Pokud Vás inzerát zaujal, budu ráda, když mi zašlete svůj životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost vyrábějící chladící zařízení.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
17. listopadu 389
530 02 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: poslat životopis
ID: 3640404   Datum zveřejnění: 9.4.2019