Technolog / Procesní inženýr

Příbram, Česko

Popis pozice

Přední výrobce plastových designových produktů nabízí jedinečnou příležitost pro Technologa / Procesního inženýra.

POPIS POZICE

Na této pozici budete nastavovat procesní parametry linky, zlepšovat procesy v kvalitě, produktivitě a technologii v oblasti extruze a lakovny. Čeká Vás technická podpora obchodnímu oddělení, tvorba a udržování aktuální dokumentace a komunikace v angličtině s dodavateli.

Požadujeme:
  • Vzdělání technicko-chemické
  • Zkušenosti v oblasti technologie plastů, chemie
  • Schopnost komunikace v angličtině (min. B1)
  • PC znalosti (MS Office, Outlook)
  • Samostatnost, odpovědnost

Nabízíme

  • Stabilní a dynamickou pracovní pozici v zázemí špičkové mezinárodní společnosti
  • Podílení se na zajímavých a kreativních projektech
  • Motivační platové ohodnocení dle praxe s potenciálem dalšího růstu
  • Průběžné firemní vzdělávání
  • Příspěvek na stravné
  • Další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3643391  Datum zveřejnění: 12.4.2019