27 000 - 35 000 CZK

Administrativní referent/ka - okres Kladno

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Pletený Újezd, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste aktivní, pečlivá/ý a máte zkušenost s prací v administrativě? Kanadská společnost sídlící v blízkosti Kladna hledá posilu do svého týmu na pozici Administrativní referent/ka

Náplň práce:
· Vyřizování objednávek zákazníků a komunikace s nimi
· Vyřizování běžné denní administrativy
· Správa celé zakázky - zadání do výroby, doprava k zákazníkovi
· Zajišťovaní eventů (občerstvení, rezervace ubytovaní apod.)
· Přehled o zásobách a objednávky materiálu pro výrobu
· Spolupráce s účtárnou a fakturace

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Občasné cestování (meatingy, porady)
· Práce na HPP na dobu neurčitou
· Notebook a telefon i k soukromým účelům
· Kvalitní zaškolení
· Roční bonusy
· 3000 Kč/ měs. příspěvek na penzijní připojištění
· stravenky 100 Kč/den
· Flexibilní pracovní dobu
· Zázemí v kancelářích v Pleteném Újezdu
· Nástup možný ihned nebo dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

společnost působí v oblasti tepelných izolací

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· Aspoň 2 roky zkušenost s administrativou (nejlépe z logistiky nebo expedice)
· Dobrá znalost PC
· Český jazyk + Plynná znalost AJ
· Proaktivní a dynamický typ osobnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Martina Knoblochová
Tel.: +420730182948
E-mail: poslat životopis
ID: 3644372   Datum zveřejnění: 15.4.2019