38 000 - 48 000 CZK

Junior account manažer /ka - východní Čechy

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skvělá příležitost pro juniorní obchodníky, které chtějí rozvíjet kariéru v mezinárodní společnosti.

Pro významnou společnost působící v oblasti přepravy zásilek hledáme posilu do obchodního týmu pro oblast východních Čech.

· Vaším hlavním úkolem bude péče o naše stávající zákazníky a rozvoj stávajícího portfolia služeb k jejích maximální spokojenosti – pouze firemní klienti
· Také budete získávat nové zákazníky
· Pravidelný reporting a cestování v rámci regionu bude součástí vaší práce
· Samozřejmostí je sledování trhu a konkurence

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Stabilní zázemí a možnost profesního růstu
· Atraktivní finance – fix + motivační bonusy
· Firemní benefity:
· 4 sick days
· Stravenky
· Životní pojištění
· Služební telefon, notebook
· Služební auto i soukromému využití
· Příspěvky na vzdělání
· Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mezinárodní přeprava zásilek

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· Min. SŠ vzdělání
· Komunikativní angličtina
· Aspoň 1 rok praxi na obchodní pozici – oblast služeb výhodou
· Chuť věnovat se obchodu a velké pracovní nasazení
· Komunikativnost a příjemné vystupování, časová flexibilita
· ŘP sk.B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Martina Knoblochová
Tel.: +420730182948
E-mail: poslat životopis
ID: 3644411   Datum zveřejnění: 15.4.2019