Operátor - drobné manuální práce bez stresu výrobní linky!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme manuálně zručné kandidáty na pozici Repair operátora - práce vsedě, v čistém prostředí a malém kolektivu, bez stresu výrobní linky, vhodná pro muže i ženy! Práce na 1 směnu, do budoucna směny 3!

Náplň práce:

- práce s poloautomatickým šroubovákem a dalšími nástroji
- rozebrání vadných jednotek a jejich drobné opravy
- evidence oprav v systému

Požadujeme:

- ochotu pracovat ve směnném provozu
- manuální zručnost a pečlivost
… vše ostatní Vás naučíme!!!

Co Vám nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení
- trvalý pracovní poměr (smlouva na dobu neurčitou)
- 5 týdnů dovolené
- výhodný mobilní tarif pro celou rodinu
- příspěvek na penzijní připojištění
- podpora FIT života – příspěvek na vstup do Fitness
- slevy u obchodníků
- prémii za doporučení nového zaměstnance

Nástup možný ihned!
Místo výkonu práce: Pardubice

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte a přihlaste se!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

elektrotechnická výroba

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
17. listopadu 389
530 02 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: poslat životopis
ID: 3646154   Datum zveřejnění: 16.4.2019