Operátor - elektronik

Pardubice, Česko

Popis pozice

Máš vzdělání v oboru elektro? Jsi domácí kutil, který nevozí rozbité věci do servisu, ale poradí si s jejich opravou vlastníma rukama? Pojď pracovat k nám – drobné opravy elektroniky, čisté prostředí bez stresu výrobní linky, malý kolektiv. Práce na 1 směnu – výhledově směny 3!

Náplň práce:
  • rozebrání vadných jednotek (desky počítačů)
  • opravy dle elektroschémat (pájení, testování)
  • evidence oprav v systému

Požadujeme:
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • vzdělání v oboru elektro (vyhláška par. 5)
  • orientaci v elektrodokumentaci, zkušenosti s pájením
  • manuální zručnost a pečlivost

Co Vám nabízíme:
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • trvalý pracovní poměr (smlouva na dobu neurčitou)
  • 5 týdnů dovolené
  • výhodný mobilní tarif pro celou rodinu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podpora FIT života – příspěvek na vstup do Fitness
  • slevy u obchodníků
  • prémii za doporučení nového zaměstnance

Nástup možný ihned!
Místo výkonu práce: Pardubice

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte a přihlaste se!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3646210  Datum zveřejnění: 16.4.2019