Provozní controller s NJ - Plzeň

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

  • komunikace a spolupráce s oddělením controllingu (včetně mateřské firmy, event. sesterských společností)

  • metodika a tvorba plánu nákladů provozu

  • kontrola nákladů provozu spolupráce a koordinace při tvorbě ročních plánů nákladů, 3-letých investičních plánů a ostatních operativních plánů provozu

  • analýza odchylek v nákladech a upozornění a návrhy na možnosti optimalizace

  • zpracování ad-hoc analýz dle potřeb

  • vedení statistik o výrobě a ostatních aktivitách provozu

  • zadávání pracovních výkazů do informačního systému výpočet / kontrola prémiových ukazatelů, dohadné položky

  • náhodná kontrola správnosti faktur

  • příprava přeúčtovacích dokladů

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru

  • praktické zkušenosti v oboru výhodou

  • znalost NJ, AJ výhodou

  • práce s PC (Microsoft Word, Excel, Access)

  • schopnost a ochota učit se novým věcem

  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

  • znalosti / zkušenosti z oblasti výroby

  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, iniciativní přístup

  • organizační schopnosti, ochota a schopnost spolupracovat

  • dobré komunikační a týmové dovednosti

  • zaměření na výkon, strukturované myšlení

  • odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • každoroční navyšování mezd

  • roční prémie

  • příspěvek na stravování formou stravenek

  • 5 týdnů dovolené

  • věrnostní a jubilejní odměny

  • Benefit Zdravé firmy

  • právní poradenství

  • jazykové a odborné vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3649729  Datum zveřejnění: 23.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.