Vyrábějte brzdy! Pracujte v Brembu - 21 - 23 000 Kč, Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jaká práce Vás čeká?

Kompletování brzdových systémů (montování menších dílků na odlitek brzdy).
Práce je vhodná pro muže i ženy!

Profil kandidáta

Co očekáváme od nového kolegy?

  • zodpovědný přístup k práci
  • pravidelnou docházku a s ní též týmového ducha
  • ochotu práce v nepřetržitém režimu (kdy od pondělí do pátku - 7,5 hod. směny ranní-odpolední-noční nebo volno, v měsíci pak na Vás čekají dva povinné pracovní víkendy - 2x ranní, 2 x noční - 11,5 hod. směny, pak dva víkendy volné

Nabízíme

Co naopak můžete čekat Vy od nás?

- nástupní plat - 21 - 23 000 Kč (110 Kč/ hod. + příplatek za riziko 8, 51 Kč/hod + pro každého příspěvek na dopravu 500 - 2000 Kč/měsíc (dle vzdálenosti bydliště od pracoviště) + docházkový bonus 500 Kč/měsíc (po roce 1000 Kč/měsíc, po 2. roce 2000 Kč/měsíc

  • závodní stravování (dotované obědy)
  • po zkušební době navíc dostanete výrobní prémie, které tvoří 9% platu
  • individuální odměny
  • smlouvu na HPP s možností po 3. měsících přejít do kmenového stavu společnosti
  • zázemí silného a stabilního závodu
  • firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Osmančíková
+420734793488
ID: 3649730  Datum zveřejnění: 23.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.