Specialista vzdělávání

Prague

Popis pozice

- Pořádání a provádění obecných (soft skills) i technicky zaměřených školení pro zaměstnance

- Příprava plánů školení, vyhodnocování úspěšnosti a hodnocení školení

- Příprava školicích materiálů a pomůcek

- Spolupráce s dalšími odděleními, sdílení osvědčených postupů

- Školení v rámci České republiky a Slovenska (pracovní cesty 1-2x v týdnu)

Profil kandidáta

- Zkušenost na podobně zaměřené pozici

- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

- Technické vzdělání, popřípadě praxe v oboru

Nabízíme

- Atraktivní finanční ohodnocení

- Pravidelnou účast na školeních v zahraničí

- Zázemí nadnárodní společnosti, stabilní a perspektivní zaměstnání

- Firemní automobil i k soukromým účelům

- Mobilní telefon, notebook

- Stravenky

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Příspěvek na multisport kartu

- Příspěvek na tábory dětí

- 4 sick days

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3649738  Datum zveřejnění: 23.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.