Odličan posao u Češkoj: Zaradite 1000 Eura mjesečno + besplatni smještaj!

Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Poduzeće za zapošljavanje Manpower, koje u Češkoj republici ima mnogo klijenata u proizvodnji, logistici i automobilskoj industriji, željelo bi vam ponuditi priliku da radite u Češkoj republici, uz plaću od oko 1.000 € mjesečno i ostalim pogodnostima vezanim uz položaj.

Profil kandidáta

Osnovni preduvjeti su dobro zdravlje i Vaša želja za radom.

Nabízíme

Osim velike zarade, možemo Vam ponuditi i besplatan smještaj i dodatke za prehranu. Takodjer, tu je još mnogo beneficija, u zavisnosti od vašeg radnog mjesta.

Ako ste zainteresirani, nazovite nas na telefon 0038517757010 ili pošaljite e-mail na adresu: [email protected]

Zajedno ćemo razgovarati o mogućim varijantama.

Dodjite i saznajte kako izgleda vaš budući posao u Češkoj Republici.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3649762  Datum zveřejnění: 23.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.