Hledáme nejen zkušené svářeče, ale i Ty, kteří se chtějí učit!

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Nejste spokojený v současném zaměstnání? Trápí Vás nízká mzda a nedostatek ocenění ze strany zaměstnavatele? V tom případě je čas na změnu! Nečekejte a připojte se k nám!

Zkušeným z Vás nalezneme ideální práci, nováčkům pomůžeme získat potřebná oprávnění a zkušenosti.

Profil kandidáta

Máte platný svářečský průkaz a zkušenosti se základními metodami obloukového sváření a (CO2, MIG, MAG a další)? V tom případě jste ten, koho hledáme! Je to jednoduché! Zašlete nám svůj ŽIVOTOPIS a my Vás v nejbližší době kontaktujeme zpět.

Toužíte po změně a lepším finančním ohodnocení, ale nemáte svářečský průkaz? NEVADÍ! Rádi vám jej pomůžeme získat. Hlavním předpokladem je tak vaše chuť a pracovitost.

Nabízíme

Nabízíme rozsáhlý výběr svářečských pozic s atraktivním finančním ohodnocením. Řekněte nám, kolik si vyděláte, a my Vám uděláme porovnání s aktuální nabídkou volných pracovních míst.

Máte zájem? Kontaktujte nás na tel. 800 14 16 18, či nám zašlete svůj životopis na e-mail [email protected], nebo stiskněte tlačítko odpovědět.

Těšíme se na spolupráci!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3649767  Datum zveřejnění: 23.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.