Kvalifikovaný jeřábník (muži/ženy) - nástup ihned!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Popis pozice:
– obsluha jeřábů
– kontrola jeřábů a jeřábových drah
– zajišťování plynulé dopravy materiálu na úpravnách válcovny
– ukládání materiálu do skladu

Profil kandidáta

Naše požadavky:
– platný jeřábnický průkaz sk. A
– vazačský průkaz VÝHODOU
– dobrý zdravotní stav
– ochotu pracovat v nepřetržitém či třísměnném provoze
– trestní bezúhonnost
– chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme

Nabízíme:
– hezké platové ohodnocení + příplatky nad rámec zákona (za směnnost + za rizika + za přesčasy)
– pro šikovné možnost přejít do kmene
– 25 dnů dovolené
– závodní stravování (pouze 25 Kč/oběd) a pitný režim na pracovišti
– bezplatné vzdělávání
– zvýhodněné volání a sleva na nájemném u spol. Residomo
– nadstandardní zdravotní péči a vitamínové balíčky
– zaměstnanecké akce v průběhu celého roku
– nástup IHNED a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeňka Foltýnová
+420734787872
ID: 3649776  Datum zveřejnění: 23.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.