Strojírenský dělník - lukrativní nabídka + příspěvek na dopravu

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Firma, která provádí konstrukční a výrobní činnosti, simulátory pro automobily a dynamometry hledá nové kolegy na pozice: svářeče, montážníky, zámečníky apod.

Noví kolegové budou pracovat především v Hranicích, ale jednou za čtvrt roku se budou účastnit pracovních cest po celém světě - Indie, Čína nebo kdykoliv v Asii či Evropě. To však není povinné.

Profil kandidáta

Věk 18 let
Výuční list
Schopnost čtení technické dokumentace
Zručnost
Ochotu práce s ručním paleťákem
Výhodou je znalost anglického jazyka a vazačský průkaz - ovšem není to podmínka

Nabízíme

My vám nabídneme plat 23 000 - 29 000 Kč/měsíc - dle zkušeností
S náhradami si můžete vydělat až 40 000 - 50000 Kč/měsíc
Stravenky
Flexipasy
Jazykové kurzy
Příspěvek na dopravu až 2500 Kč
Práce na dvě směny
Nástup ihned

Neváhejte a využijte této nabídky :)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3649788  Datum zveřejnění: 23.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.