Obchodní zástupce s AJ

Vratimov, Česko

Popis pozice

Jste nadšený obchodník s technickým backroundem, pro kterého není problém komunikovat v angličtině?

Pro našeho klienta specializujícího se na výrobu izolačních materiálů, průmyslových a potravinových obalů, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici obchodní zástupce.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
– vyhledávání nových obchodních příležitostí a akvizice nových zákazníků v rámci ČR
– péče o stávající klienty, reakce na jejich potřeby, nabízení kompletního portfolia služeb
– zavádění nových klientů do interního systému, vytváření smluvních dokumentů
– spolupráce s dalšími oddělením ve společnosti

Jaký by měl být Váš profil?
– máte zkušenosti s obchodem
– umíte dobře komunikovat v AJ
– máte minimálně SŠ vzdělání
– jste ochoten cestovat v rámci ČR, případně navazovat spolupráci v zahraničí (2-3 dny v týdnu)
– jste aktivním řidičem
– Vaše prezentační schopnosti jsou na vysoké úrovni

Výhodou bude pokud:
– máte zkušenosti s obalovými či izolačními materiály
– ovládáte další cizí jazyk

Nabízíme

Co Vám firma nabízí?
– adekvátní finanční ohodnocení
– stravenky
– služební auto
– příspěvek na penzijní připojištění
– příspěvek na dovolenou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
ID: 3650150  Datum zveřejnění: 11.7.2019