Personální manažer

Ostrava, Česko

Popis pozice

Jste ostřílený HR člověk, který by rád využil své zkušenosti z personalistiky a vrhl se do vytváření a zefektivňování personálních procesů v menší firmě? Právě obsazujeme pozici HR manažera, se kterou se pojí různorodé aktivity.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
  • tvorba a vedení komplexní personální agendy
  • implementace personálních procesů
  • vedení pohovorů a komunikace s uchazeči
  • plánování a koordinace školení / tvorba adaptačních programů
  • vedení a zpracovávání pracovně-právní dokumentace dle platné legislativy
  • spolupráce s ostatními odděleními

Jaký by měl být Váš profil?
  • máte zkušenosti z obdobné pozice
  • jste znalí zákoníku práce
  • pracujete samostatně a rádi hledáte různá řešení
  • ovládáte AJ min. na úrovni B1

Nabízíme

Co Vám firma nabízí?
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • stravenky
  • možnost dalšího vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
ID: 3650317  Datum zveřejnění: 23.4.2019