Volná místa na válcovně trub! Nástup ihned!

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Co Vás čeká?
– kontrola procesu válcování
– včasná výměna kalibrů a armatur
– udržování pořádku na svěřeném úseku
– vazačské práce
– třídění trub dle profilů, nakládka a vykládka trub
– kontrola hotových výrobků
– další dílčí činnosti související s výrobou trub

Profil kandidáta

Co očekáváme od Vás?
– dobrý zdravotní stav
– trestní bezúhonnost
– ochotu pracovat ve směnném provoze
– min. vyučení v technickém oboru či praxi na obdobné pozici
– dobrou pracovní morálku
– vazačský průkaz VÝHODOU

Nabízíme

Co za to nabízíme my?
– hezké platové ohodnocení + příplatky nad rámec zákona (za směnnost + za rizika + za přesčasy), po zaučení navýšení hodinové sazby
– pro šikovné možnost přejít do kmene
– 25 dnů dovolené
– závodní stravování (pouze 25 Kč/oběd) a pitný režim na pracovišti
– bezplatné vzdělávání
– nadstandardní zdravotní péči a vitamínové balíčky
– zaměstnanecké akce v průběhu celého roku
– nástup IHNED a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeňka Foltýnová
+420734787872
ID: 3655640  Datum zveřejnění: 30.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.