Servisní technik, Slaný

Středočeský kraj

Popis pozice

opravy, údržba, montáž stavebních a výrobních strojů

schopnost předávat informace budoucí obsluze techniky, podpora prodeje

možnost posunutí se na pozici školitele a také další možný kariérní postup

Profil kandidáta

- minimálně vyučen v oboru elektrikář, elektromechanik, vyšší vzdělání vítáno

- zkušenosti z oboru výhodou

- řidičský průkaz sk E,B

- dobrá technická znalost angličtiny a komunikace v angličtině

- zdravotní způsobilost pro práci ve výškách (může být až 10m)

- příležitostně je třeba i práce v noci (hot line 1x za 6 týdnů) – pouze u servisních techniků

- zkoušky z vyhlášky 50/78Sb min §6

- samostatnost, pečlivost

- samostatnost, pečlivost

  • ochota cestovat

Nabízíme

- perspektivní práci na HPP v kmenovém stavu zahraniční firmy na dobu neurčitou ve Slaném

- mzdu 30 000 - 50 000 Kč/měs.

- roční odměna a vánoční bonus

  • flexibilní začátek pracovní doby (možný příchod do 8:30 hod)

- 5 týdnů dovolené

- automobil, notebook, telefon

- příspěvek na stravování (oběd jen za 30 Kč, v terénu stravenka v hodnotě 90 Kč/odpracovaný den) a penzijní připojištění v hodnotě 400 Kč/měs. a později až 800 Kč/měs.

- podnikové jazykové kurzy

- odměny při pracovních a životních výročích

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na [email protected] Předem děkuji.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3655646  Datum zveřejnění: 30.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.