Specialista na tendry/výběrová řízení ve farmacii

Praha

Popis pozice

- Řešení výběrových řízení od A do Z - koordinace, řízení procesu, získávání podkladů

  • Koordinace návrhu ceny a schválení
  • Úzka spolupráce s obchodníky, produktovými manažery, distributory, nemocnicemi
  • Sepisován smluv, úpravy dodatků a připomínek
  • Pravidelná aktualizace cen v systémech

Profil kandidáta

- Zkušenost s přípravou nabídek pro výběrová řízení

  • Komunikativní znalost AJ na úrovni B1 pro příležitostnou interní komunikaci
  • MS Excel - práce s filtry, obsáhlé tabulky
  • Přesnost, preciznost - práce s důležitými daty
  • Mít ve své práci systém, umět plánovat a hlídat si termíny
  • Schopnost určit si priority, jedná se o samostatnou práci

Nabízíme

- Zajímavou práci v dynamickém pracovním prostředí, tedy rozhodně žádnou nudu

  • Kolektiv pozitivních a přátelských kolegů
  • Samostatná práce, kde si sami plánujete svůj pracovní den
  • Za dobře odvedenou práci náleží férová odměna (stravenky, multisport karta, cafeterie 10.000,-/rok, příspěvek na penzijko/životko, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, 3 sick days, mobilní telefon pro soukromé účely, teambuildingy)
  • Lokalita v těsné blízkosti metra B Invalidovna, Karlín

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Šedová
ID: 3659004  Datum zveřejnění: 4.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.