Specialista řízení znalostí ve výrobní firmě

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

- Identifikace, propojení, organizace a řízení znalostí (duševního vlastnictví) v rámci celé výrobní společnosti

- Konsolidace všech existujících interních platforem na sdílení know how a nastavení další strategie v této oblasti (návrh nových hi-tech řešení)

- Nastavení strategie pro získávání know how z externích zdrojů (univerzity, vývojové centra, dodavatelé, atd.)

- Podílení se na tvorbě politiky sdílení znalostí

- Řízení týmů za účelem optimalizace procesů v oblasti sdílení informací

- Návrh akčních plánů pro řízení znalostí, který bude zahrnovat postupy podporované IT, interními systémy a procesy

- Facilitace skupinových aktivit zaměřených na kreativitu a inovaci

- Zajištění předávání vytvořených znalostí na potřebná místa

Profil kandidáta

- VŠ vzdělání

- Zkušenosti s řízením týmů a komplexních projektů

- Zkušenosti s optimalizací procesů, řízením změn

- Orientace v oblasti IT a databází

- Angličtina na úrovni B2

- Schopnost kritického a analytického myšlení

- Orientace na inovace

- Vynikající komunikační a interpersonální dovednosti

- Schopnost implementovat nová řešení, procesní změny ve firmě

- Schopnost vést týmy, vytvářet prezentace a usnadňovat sdílení informací

Nabízíme

- Zcela nová pozice ve firmě s velkou podporou managementu firmy

- Významná role ve firmě

- 25 dní dovolené

- Pružná pracovní doba

- Kvartální a roční prémie

- Příspěvek na stravování, penzijní a životní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3659457  Datum zveřejnění: 6.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.