Disponent logistiky

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

- Zajištění dodávek materiálu pro výrobu od určených dodavatelů (operativní nákup) dle výrobních plánů

- Objednávání materiálu pro výrobu při zajištění optimální kvality, doručení, rychlosti a služeb za účelem co nejvyšší efektivity procesů ve společnosti

- Komunikace a řešení problémů s dodavateli, hodnocení dodavatelů

- Správa dat v MRP

- Monitorování skladových zásob, plánů zakázek

Profil kandidáta

- SŠ/VŠ vzdělání

- Praxe z automotive společnosti – výhodou

- Min. 2 roky praxe v oblasti logistiky/operativního nákupu

- Angličtina na úrovni B2

- Výborné komunikační dovednosti

Nabízíme

· Možnost rozvíjet své zkušenosti a jazykové dovednosti v mezinárodním prostředí

· Pružná pracovní doba (9.00 – 14.00 fixní část)

· Stravenky

· Týden dovolené navíc

· Vzdělávací kurzy

· Příspěvky na volnočasové aktivity

· Prémie nad rámec fixní mzdy

· Nástup dle dohody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3663147  Datum zveřejnění: 9.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.