Svářeč svitků - bez nočních směn a s volnými víkendy!

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Popis pozice:
– obsluha vstupní svářečky a vstupního podavače (zásobníku) svitků
– kontrola vstupních parametrů - štítku
– svařování a koncová úprava svitků
– seřizování svářečky dle parametrů vstupního drátu

Profil kandidáta

Naše požadavky:
– platný svářečský průkaz (svařování el. odporem na tupo)
– vazačský průkaz VÝHODOU
– dobrý zdravotní stav
– ochotu pracovat dvousměnném provoze, VÍKENDY VOLNÉ
– trestní bezúhonnost
– chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme

Nabízíme:
– zajímavé platové ohodnocení
– pro šikovné možnost přejít do kmene
– 25 dnů dovolené
– závodní stravování (pouze 25 Kč/oběd) a pitný režim na pracovišti
– bezplatné vzdělávání
– zvýhodněné volání a sleva na nájemném u spol. Residomo
– nadstandardní zdravotní péči a vitamínové balíčky
– zaměstnanecké akce v průběhu celého roku
– nástup IHNED a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeňka Foltýnová
+420734787872
ID: 3664709  Datum zveřejnění: 10.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.