Obráběč kovů CNC až 32 000 Kč

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Co Vás čeká?

- Třískové obrábění výkovků a odlitků dle výkresové dokumentace

- Šlichtování, Hrubování, vrtání otvorů či frézování

- Kontrola dílů po obrábění

Profil kandidáta

- Znalost operačního systémů Heidenhain, Sinumeric či Fanuc

- Znalost čtení výkresové dokumentace

- Schopnost měření měřidly výhodou

- Zkušenosti na obdobné pozici (frézař, horizontář, seřizovač CNC apod.) výhodou

- Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

- Mzdový růst

- Jídlo v závodní jídelně je dotováno firmou, dle výběru od 34,- do cca 51,- Kč

- 25 dní dovolené

- Příplatek 15,- Kč/ hod za práci v noci, příplatek za SO+ NE, přesčasový příplatek, příplatek za svátek 100%

- Rozmanité firemní benefity (např.: penzijní připojištění)

- Zázemí firmy, kde vedení zajímají Vaše potřeby a nápady

- Nástup do kmene

- Nástup možný ihned či na základě dohody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3669034  Datum zveřejnění: 15.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.