Operátor výroby - volné víkendy! Zóna Triangl!

Most, Česko

Popis pozice

Náplní Tvé práce bude nenáročná výroba důležitých součástek do automobilů, jako jsou například brzdové hadičky do aut.

Profil kandidáta

Požadujeme minimálně výuční list, předchozí zkušenosti jsou vítané, ale nejsou podmínkou! Požadujeme od Tebe pouze pečlivost, vysoké pracovní nasazení a docházku na 8 hodinové směny ve 2 směnném provozu na ranní a odpolední.

Nabízíme

Za Tvou skvěle odvedenou práci nabízíme také skvělé platové ohodnocení, které dosahuje částky až 23 000,-Kč a hromadu benefitů!

– Fixní mzdu, která se po zaučení navyšuje!
– Osobní ohodnocení
– Kolektivní ohodnocení
– Docházkový bonus
– Příspěvek na dopravu
– 13. a 14. plat
– Stravenky v hodnotě 70,- Kč za každou odpracovanou směnu
– Práce bez nočních směn!
– Skvělé dopravní spojení z Chomutova, Jirkova, Mostu, Litvínova, Žatce a Loun!

Svůj životopis rovnou zašli na na e-mailovou adresu: [email protected] nebo volej na číslo: 226 254 959.

Těšíme se na spolupráci!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3671675  Datum zveřejnění: 6.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 000 Kč/měsíc