HR Business Partner

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Pro renomovanou zahraniční společnost hledáme nového parťáka do oddělení HR!

Místo výkonu práce: Pardubice

Náplň práce:

- zajištění personálních procesů ve svěřené divizi (nástupy, odchody, ...)

- úzká spolupráce napříč odděleními (výroba, management, IT)

- péče o zaměstnance (zajištění personální agendy, průzkumy spokojenosti, odměňování, rozvoj a vzdělávání)

- zavádění novinek a zlepšovacích návrhů v oblasti HR

Profil kandidáta

- praxe v HR na obdobné pozici

- samostatnost a asertivita, proaktivní přístup

- angličtina slovem i písmem

Nabízíme

- motivující finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

- flexibilní pracovní doba

- týden dovolené navíc

- dotované závodní stravování

- příspěvek na penzijní připojištění

- podpora FIT života

- jazykové kurzy, profesní vzdělávání, zvýhodněné mobilní tarify

- dáme Vám volnost při využití vlastní kreativity

- pracovní poměr na dobu neurčitou

Zaujala Vás tato pozice? Pak neváhejte a pošlete mi Vás životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3672540  Datum zveřejnění: 20.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.