ICT specialista/ka

Plzeňský kraj

Popis pozice

Doplníte IT tým a budete poskytovat uživatelům SW i HW podporu

Budete spravovat firemní infrastrukturu a poskytovat podporu zabezpečení pro interní systémy

Budete spolupracovat na auditech a optimalizaci IT procesů

Sektáte se s programy SAP, SolidEdge, Helios a Saitech

Profil kandidáta

Velmi dobrá znalost IT systémů

Anglický nebo Německý jazyk na úrovni B2

Být schopný pracovat sám i týmu

Aktivně řešit zadané úkoly a pomáhat kolegům

Pokud máte zkušenosti z výrobní společnosti, tak to pro Vás bude výhodou :-)

Nabízíme

Zajímavé mzdové ohodnocení

Stabilní zaměstnání - jako fakt :-)

Super partu lidí (nejenom na IT)

Možnost firemního stravování za výhodné ceny

Vánoční prémie

Každoroční navyšování mezd

Možnost dalšího rozvoje (odborné vzdělávání)

Jazykové kurzy

Flexibilní pracovní doba

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3672816  Datum zveřejnění: 20.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.