Asistent/ka IT

Praha

Popis pozice

Jako TEAM ASSISTANT budete mít na starosti:

• Administrativní podporu týmu IT Advisory
• Taky jejich organizační podporu (vedení kalendářú, organizaci služebních cest, domlouvaní schůzek)
• Komunikaci s klienty
• Admin zakládání projektů
• Fakturace
• Přípravu porad a vyhotovování zápisů z těchto porad
• Ad-hoc úkoly

Profil kandidáta

Váš profil:

Je třeba abyste měli/měla zkušenost z administrativy (alespoň 1-2 roky), angličtinu na stědně pokročilé úrovni (min. B2) a ovládal/a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).

Nabízíme

Můžete se těšit na:

• Moderní pracovní prostředí v centru Prahy
• Možnost kariérního růstu
• Nástup možný ihned nebo dle dohody
• 2 týdny dovolené navíc
• 27 000 Kč ročně v systému Cafeteria
• Životní pojištění
• Vzdělávací kurzy
• Firemní akce a teambuildingy
• Terasu s dobrou kávou :-)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3673806  Datum zveřejnění: 21.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.